Zakres cenowy
Sortowanie
Rodzaj produktu
KolorPokaż filtry


 

Pudełko, opakowanie na ciasto weselne

Jednym z najprzyjemniejszych upominków, które para młoda może wręczyć gościom weselnym, jest pudełko na ciasto weselne – oczywiście ze słodką zawartością w środku. W ofercie pracowni Makada znajdziesz precyzyjnie wykonane, piękne pudełka tego rodzaju, które z łatwością dopasujesz do stylu uroczystości.

Pudełko na ciasto weselne z oferty Makada – wyjątkowy sposób na prezent dla gości

Każda para młoda pragnie podarować gościom weselnym coś, co sprawi, że już po zakończeniu wydarzenia będą oni wspominać je z uśmiechem. Świetnym wyborem może być ciasto lub inne wypieki. Warto przy tym pamiętać o zapakowaniu ich w atrakcyjny sposób – można to zrobić właśnie z naszymi propozycjami.

Opakowanie na ciasto weselne – odkryj różnorodne wzory i kolory w naszej pracowni

W pracowni Makada oferujemy zarówno same opakowania na ciasta weselne, jak i etykiety, którymi można je samodzielnie okleić. Nasze pudełka są dostępne w kolorze białym i brązowym. Są także przyozdobione subtelnymi dekoracjami, a o zamieszczonej na nich treści decyduje klient. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu – jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj produkty dostosowane do stylu Twojej uroczystości

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.