Zaproszenia jednorożec na pierwsze urodziny

Zaproszenia jednorożec na pierwsze urodziny

 

- rozmiar zaproszenia: 13,5/13,5 cm

- otwierane do góry, z motywem jednorożca

- wykonana z białego papieru 300 g. 

- w zestawie koperta (do wyboru 3 kolory)

- projekt, możliwość wyboru tekstu 

Cena: 2

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 


Zamówienie zrealizujemy w przeciągu 1-7 dni roboczych.

 

Cena zawiera: 

- zaproszenie z indywidualnym projektem, pełną personalizację, również gości, można wstawić kropki do własnoręcznego wypisania 

- kopertę dopasowaną rozmiarem do formatu zaproszenia, proponuję trzy kolory do wyboru: ekologiczną, białą lub kremową (w przypadku braku wyboru dołączamy do zamówienia ekologiczne)

 

Minimalna ilość zamówienia z gratisowym projektem: 10 sztuk. Poniżej tej ilości należy dokupić projekt. 

 

Indywidualny projekt to: tekst, napisy na froncie, kolory, czcionki, sentencja czy potwierdzenie przybycia zostaną całkowicie dopasowane do państwa potrzeb. Po zakupie otrzymują państwo na pocztę formularz zamówienia oraz treści do wyboru (teksty, sentencje, czcionki itd.). Należy wypełnić formularz i odesłać go na adres: biuro@makadapracownia.pl. Można przysłać własne teksty - bez formatowania i tła. Po otrzymaniu formularzu zamówienia wykonamy projekt zaproszenia, który podlega modyfikacjom i zmianom, aż do uzyskania wymarzonego efektu:) Zamówienie realizujemy dopiero po zatwierdzeniu projektu zaproszenia. 

 

 

Zaproszenie idealne na przyjęcie, które jest planowane w stylu "jednorożca". Na każde urodziny dziewczynki, nie tylko na roczek. 

 

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.