Zaproszenia na urodziny UNICORN 1 dla dziewczynki

Zaproszenia na urodziny UNICORN 1 dla dziewczynki

 

- zaproszenie UNICORN 1

- rozmiar zaproszenia: 13,5/13,5 cm

- otwierane do góry, z motywem jednorożca

- wykonana z białego papieru 300 g. 

- w zestawie koperta (do wyboru 3 kolory)

- projekt, możliwość wyboru tekstu 

Cena: 2.19

Wybierz dostępne opcje
Ilość sztuk: 


Zamówienie zrealizujemy w 1-7 dni roboczych.

 

Cena zawiera: 

- zaproszenie z indywidualnym projektem, pełną personalizację, również gości, można wstawić kropki do własnoręcznego wypisania 

- kopertę dopasowaną rozmiarem do formatu zaproszenia, proponuję trzy kolory do wyboru: ekologiczną, białą lub kremową (w przypadku braku wyboru dołączamy do zamówienia ekologiczne)

 

Minimalna ilość zamówienia z gratisowym projektem: 10 sztuk. Poniżej tej ilości należy dokupić projekt. 

 

Indywidualny projekt to: tekst, napisy na froncie, kolory, czcionki, sentencja czy potwierdzenie przybycia zostaną całkowicie dopasowane do państwa potrzeb. Po zakupie otrzymują państwo na pocztę formularz zamówienia oraz treści do wyboru (teksty, sentencje, czcionki itd.). Należy wypełnić formularz i odesłać go na adres: biuro@makadapracownia.pl. Można przysłać własne teksty - bez formatowania i tła. Po otrzymaniu formularzu zamówienia wykonamy projekt zaproszenia, który podlega modyfikacjom i zmianom, aż do uzyskania wymarzonego efektu:) Zamówienie realizujemy dopiero po zatwierdzeniu projektu zaproszenia. 

 

 

Idealne na każde urodziny dla małej fanki jednorożców. Model może również zostać wykonany na inną okazję np. chrzest. Do zaproszeń można dokupić cały komplet papeterii urodzinowej. 

 

 

 

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.