Zakres cenowy
Sortowanie
Rodzaj produktu
Cena
KolorPokaż filtry


Kartki Świąteczne dla Firm z Twoim Logo lub podpisem

Stwórz z nami swoją kartkę, dopasuj życzenia kolory oraz fason. Stwórz wspaniałą kartkę firmową z Makada Kreatywna Pracownia. Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, pełen radości oraz miłości. To również czas wzajemnych życzeń, dlatego jest doskonałą okazją, aby podziękować swoim klientom, kontrahentom czy pracowniom za wspólnie spędzony czas.  Jednym z tradycyjnych sposobów jest przekazanie kartki świątecznej.  Kartki świąteczne stanowią tradycyjny sposób wyrażania wdzięczności i przywiązania w okresie świątecznym. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy czy dużej korporacji, wysłanie spersonalizowanych kartek świątecznych może sprawić, że Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji. Warto zastanowić się nad życzeniami, które chcesz przekazać swoim klientom. Mogą to być proste słowa lub wyszukane życzenia. Oferujemy również druk w innych językach po otrzymaniu tekstu od klienta. Ważne jest to, by życzenia była szczerze i pełne życzliwości.

 

Kolory bardzo działają na odbiorców, dlatego warto wybrać kolorystykę współgrająca z twoimi kolorami firmowymi. Możesz wybrać główne kolory z Twojego logo lub zdecydować się na tradycyjne świąteczne barwy, takie jak czerwień, zieleń czy złoto. Dopasowanie kolorów sprawi, że kartki będą spójne z wizerunkiem firmy, co z pewnością zrobi wrażenie na odbiorcach

Umieszczenie logo firmy na kartce świątecznej to idealny sposób na wzmocnienie swojej marki. Logo może zostać umieszczone na zewnątrz lub w środku.

 

Kartki świąteczne to nie tylko odpowiedni gest, ale także doskonała okazja do wyróżniania swojej firmy. Dlatego warto je zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli nie znalazłeś stosownego motywu napisz do nas chętnie zaprojektujemy coś indywidualnie.

 

 

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.