Zakres cenowy
Sortowanie
Rodzaj produktu
CenaPokaż filtry


12

Pomysł na Prezenty świąteczne dla firm 
Gotowe prezenty świąteczne dla firm dla pracowników, kontrahentów i klientów
Uniwersalne zestawy podarunkowe dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Świetnie sprawdzą się jako podarunek dla twoich pracowników jak i podziękowanie za współpracę.  Jakie prezenty świąteczne firmowe wybrać?

Sprawdź naszą oryginalną kolekcję prezentów biznesowych na Boże Narodzenie.

W ofercie Makada Kreatywna Pracownia zestawy świąteczne w pudełkach oraz skrzynkach, miody, herbaty. Na naszej stronie znajdziesz różnorodne upominki świąteczne dla klientów, drobne oraz zróżnicowane pod względem cenowym tak aby można ją było dopasować do szerokiej gamy potrzeb. To niezawodne rozwiązanie na Święta w Twojej firmie. Przygotowane z dbałością o każdy szczegół prezenty firmowe w pudełkach wyglądają naprawdę znakomicie. Posiadamy bogatą ofertę w pełni spersonalizowaną lub uniwersalną.

 

Posiadamy także zestawy idealnie nadające się na Prezenty dla Pracownika. Każdy element, który składa się na  Prezenty świąteczne dla firm został ręcznie zapakowany i przygotowany z myślą o Twojej Firmie. Kupując u nas Prezenty firmowe upominki biznesowe  dostajesz gotowe do wręczenia prezent świąteczny. Nic nie musisz robić samemu. Wiemy jak bardzo liczy się czas. Prezenty od firmy  na święta są bardzo dobrym sposobem na wypromowanie swojej marki, szczególnie podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wręczając kupione u nas  Prezenty świąteczne dla klientów oraz pracowników pokażesz jak istotna jest relacja między ludźmi. Każdy prezent zawiera kartkę z twoim logo oraz życzeniami. Produkty są oznaczone twoim logo lub dowolnym podpisem, chętnie wykonujemy zamówienia indywidualne.

 

 

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.