Zakres cenowy
Sortowanie
Styl
Rodzaj
KolorPokaż filtry


 

Plan stołów na wesele

Plan stołów na wesele to świetny dodatek organizacyjny, który pomoże zachować porządek i zapewni wygodę gościom. Dobrze przygotowany plan stołów może również doskonale uzupełnić dekoracje i wpłynąć na atmosferę całej uroczystości.

Plan stołów – ważny element organizacji wesela

Plan stołów może przybierać różne formy. Najczęściej jest to grafika lub spis, który wskazuje stoły dla poszczególnych gości. Dzięki temu wszyscy mogą poczuć się komfortowo i od razu znaleźć swoje miejsce – co więcej, obsługa cateringowa będzie znacznie łatwiejsza. Na planie stołów można umieścić informacje dotyczące np. numeracji poszczególnych stołów, a także preferencji kulinarnych.

Eleganckie i praktyczne dodatki z pracowni Makada

W naszej ofercie znajdziesz gotowe plany stołów do postawienia, które będą stanowić elegancki i praktyczny dodatek weselnej uroczystości. Oferujemy plany stołów w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, glamour, boho, rustykalnym i klasycznym, które mogą mieć formy plakatów, tablic lub kart. Zapewniamy ponadto szeroką gamę kolorystyczną – zapoznaj się z naszym asortymentem już teraz i wybierz produkty dostosowane do Twojego wesela.

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.