Zakres cenowy
Sortowanie
Rodzaj
Styl
Kolor
Rodzaje ozdobyPokaż filtry


 

Drewniania skrzynka weselna na koperty

Co zrobić z kopertami zbieranymi przez parę młodą bądź świadków podczas wesela? Podpowiadamy – wygodnym, eleganckim rozwiązaniem może być subtelna szkatułka na koperty. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami dostępnymi w ofercie Makada.

Szkatułka na koperty z oferty pracowni Makada

Skrzynka weselna na koperty to świetny sposób na to, by zebrane podczas wesela koperty pozostały w jednym miejscu i nie uległy zniszczeniu. Wzór szkatułki warto dobrać do estetycznej oprawy całej uroczystości. Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać tradycyjny wystrój, czy bardziej nowoczesne dekoracje, znajdziesz u nas produkty idealnie dostosowane do Twojego wesela.

Skrzynka weselna na koperty – różnorodne materiały i piękne wzory

W ofercie Makada dostępne są produkty takie jak skrzynka weselna boho, skrzynka w barwie złotej, drewniana skrzynka na koperty i wiele innych. Nasi klienci mogą postawić również na pudełka tekturowe i szklane, które szczególnie dobrze sprawdzą się z nowoczesnym stylem dekoracji. Udostępniamy ponadto możliwość personalizacji – wybierz dowolny napis do nadrukowania i zamów unikatowe, indywidualnie dopasowaną szkatułkę na koperty.

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.