Makada Kreatywna Pracownia 

zajmuje się tworzeniem papeterii okazjoanlnej oraz firmowej od około 2008 roku. Początek firmy to właśnie ręcznie wykonywane zaproszenia.  Obecnie tworzę elementy dekoracyjne, gadżety na różne okazje w różnych metodach. Tak naprawdę ogranicza nas w wykonaniu danego zamówienia tylko wyobraźnia. 

 

Zaproszenia, dekoracje oraz dodatki na każdą okazję są tworzone z pasją i dbałością o detale. W mojej ofercie znajdą Państwo: zaproszenia ślubne, zaproszenia okazjonalne,  winietki (wizytówki z imionami i nazwiskami gości na stół), pudełka na ciasto, metryczki, plakaty powitalne, podziękowania dla Gości i podziękowania dla Rodziców, plany stołów, księgi gości (różne modele), menu weselne, zawieszki na alkohol, etykiety na butelki, pudełka na obrączki oraz koperty, puzzle dekoracyjne, kubki pamiątkowe,  czy też z logo firmy, dekoracje różnego rodzaju. Gama oferowanych produktów jest różnorodna oraz bogata.  Nie są to tylko śluby, to imprezy firmowe czy prezenty na wyjątową okoliczność. Możliwość stworzenia produktów pod państwa pomysły. Siedziba firmy znajduje się w Orzyszu i posiada pracownię stacjonarną, gdzie można zobaczyć produkty na żywo. 

 

Przy tak ważnych okolicznościach, wiem, że liczy się każdy szczegół dlatego w każdy element wkładam dużo pracy. Estetyka oraz oryginalność wzorów w przystepnej cenie to dodatkowe atuty mojej firmy.  W ofercie znajduje się wiele ciekawych wzorów, które podpowiedzą Państwu,  jaki element wybrać oraz w jakim wzorze. 

 

Na bieżąco śledzę trendy, dlatego oferuję wzory zgodnie z panującą modą i upodobaniami klientów. Praca jest moją pasją, dlatego zachęcam do współpracy. Wychodzę naprzeciw klientom proponując piękne, niestandardowe wzory produktów. 

 

Jeśli macie Państwo swój pomysł, istnieje możliwość wykonania go indywidualnie. 

Możemy umówić się na spotkanie, na którym dopracujemy szczegóły. 

Szukasz ciekawej dekoracji, pamiątki, prezentu? Moja oferta jest właśnie dla Ciebie. 

 

 


 

 

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.