Zakres cenowy
Sortowanie
Styl
Kolor
Rodzaj ozdobyPokaż filtry


 

Menu weselne nowoczesne

Wśród wielu kwestii, o które trzeba zadbać przed weselem, nie można pominąć menu na stół weselny. W ofercie pracowni Makada dostępne są różnorodne propozycje tego typu produktów, które mogą idealnie dopełnić oprawę tego wyjątkowego dnia.

Menu weselne – nowoczesne i tradycyjne wzory

Wesele to wydarzenie, które zwykle trwa wiele godzin – każdy z gości weselnych liczy zatem na możliwość zjedzenia kilku pożywnych, smacznych potraw. Warto poinformować, jakich dań można spodziewać się podczas uroczystości. Prostą i skuteczną metodą jest gustowne menu na stół weselny – zależnie od tego, w jakim klimacie utrzymane jest Twoje wesele, możesz postawić na wzory tradycyjne lub nowoczesne. Obydwa rodzaje znajdują się w ofercie pracowni Makada.

Eleganckie menu na stół weselny z oferty Makada – dlaczego warto na nie postawić?

Wśród produktów z naszej pracowni znajdują się różnorodne wzory menu na stoły weselne. To zarówno typowo nowoczesne projekty, które wykorzystują odcienie złota i ciekawe grafiki, jak i delikatne, kwiatowe wzory. Każde menu dopracowujemy do perfekcji – zadowolenie klientów zawsze stoi u nas na pierwszym miejscu.

 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.